7 sposobów na ponowne wykorzystanie papierowych torebek na prezenty

W końcu, przyjmowanie urodzinowe jest nad pozostawiając w ciągu sobą szczęśliwe wspomnienia i najlepsze prezenty. Teraz pozostała Ci słodka nostalgia tudzież ciężki kupa torebek spośród prezentami. Prezenty są doceniane, lecz co spośród tymi papierowymi torbami na prezenty? Czy http://www.wegrzynek.eu nie zasługują one na jakieś uznanie? Ja wydaje się taki świństwo tracić te pięknych błyszczących prezentów torby dzięki gniecenie one tudzież wyrzucający one w kosz.

Dlaczego nie wykorzystać ich apiać zamiast tego? Jak? Przyjrzyjmy się temu.
Sposoby na ponowne wykorzystanie papierowych torebek na prezenty
1. Uchwyt na prasa bądź czasopisma
Każdy chce być wyposażonym pierwsze danie mniemanie na gazetę. Ale http://www.dyczko.eu który chce je układać w stos? Ułatw sobie funkcja układania dzienników, wykorzystując od nowa papierową torbę. Przekształć średniej wielkości torbę papierową w przymocowanie na prasa periodyczna ewentualnie czasopisma. Dzienniki zaś czasopisma mogą egzystować schludnie przechowywane w tej papierowej torbie, którą wolno elegancko zawiesić w dogodnym miejscu. Dzięki tej papierowej torbie prezentowej nie trzeba w tej chwili zabiegać dziennika ani martwić się o to, iż czasopisma są porozrzucane.

Oznacz torby jak „dzisiejszy papier” natomiast „stare papiery” i wystarać się swoje dzienniki czytania w jiffy.
2. Pokrowce na lunch
Pracownicy biurowi tak bywa używają modnej torby na lunch do przenoszenia swoich posiłków w ciągu dnia. Ale ta torba nierzadko http://www.garski.eu przychodzi do domu cuchnący zaś poplamiony z powodu rozlania żywności. Unikaj tej niechlujnej sprawy, pakując swój posiłek w porze południowej w papierową torbę, i następny umieszczając ją w swojej torbie na lunch. Papierowa torba zapobiegnie rozlaniu się twojego lunchu zaś może być usunięta bez poczucia winy. Ponownie użyj papierowych toreb w charakterze Tiffin lub okładek na lunch, by uciec niechlujnej torby na lancz zaś napawać się świeżymi lunchami.
3. Apteczki pierwszej pomocy
Nikt nie ma czasu, aby kupić apteczkę. zmontuj apteczkę w domu, zbierając bawełnianą rolkę, bandaże, maść antyseptyczny, krem antybakteryjny itd. Umieść je w torbie zaś oznacz ją jaskrawoczerwonym krzyżykiem. Twoja apteczka jest gotowa.
4. Torba na przybory piśmiennicze
Każdy dom musi być wyposażonym stacjonarną torbę. Tak, jak nadejdzie czas, nie jest dozwolone odwrócić domu aż do góry nogami w celu nożyczek, zszywek bądź taśmy klejącej. Zbierz wszystkie biurowe artykuły papiernicze, takie podczas gdy szpilki, zszywacz, nożyczki, markery, taśma klejąca, klej, wers itd. zaś umieść je w torbie z napisem „artykuły papiernicze”.
5. Torba http://www.blazejowski.eu na lekarstwa
W każdym domu są starsi i małe dzieci, które raz za razem chorują. Umieść ich regularne leki w drukowanych torbach oznaczonych ich nazwiskiem, tak aby mieli aż do nich łatwy dostęp. Możesz nawet przypiąć ich receptę na górze torby, aby umożliwić im interpretacja ich dziennej dawki.
6. Organizator bielizny
Zorganizuj swoją szufladę spośród bielizną na skroś ponowne wykorzystanie papierowych torebek. Zapakuj skarpetki aż do jednej torby, chusteczki aż do nosa aż do następnej, krawaty do trzeciej a w gruncie rzeczy dalej. Oznacz je starannie, ażeby wspomóc Ci ująć jedną w ciągu sekundy. Nie musisz nuże plądrować w szufladach w poszukiwaniu chusteczki do nosa lub krawata. Wszystko jest tam – schludnie ułożone w papierowych torbach prezentowych spośród ponownego użycia http://www.bajko.eu.
7. Organizer podróżny
Chcesz jeździć bez zbędnych kilogramów, a symultanicznie utrzymywać się zorganizowanym? Tutaj na wybawienie przychodzą papierowe torby. Zapakuj swoje rzeczy podróżne używając toreb z nadrukiem. Trzymaj kosmetyki takie gdy kluski do zębów, mydło, krem do golenia tudzież pędzel i tak dalej w papierowej torbie. Pozostaną one bezpieczne w środku zaś nie zepsują ubrań, nawet jeśli się rozleją. Utrzymuje parę zapasowych papierowych torebek na prezenty o dużym rozmiarze. Oni mogą łapać twój bawić się bety i hamować one od otrzymywać mieszający z świeżą odzieżą.