Co to jest Afiliant?

Afilianci – Co owo jest Afiliant?

Nie chcę niczego SPRZEDAWAĆ. Że oświadczający, jak budować należący do mnie firmę?

Po prostu wprowadź nazwiska zaś adresy list elektroniczny ludzi, których znasz w pojedynkę w sieci. Następnie wyślemy aż do nich spersonalizowany http://www.fabianski.eu mejl od momentu Ciebie, kto skieruje ich do w pełni zindywidualizowanej, żywej prezentacji flash. Jeśli się zdecydujesz, możesz mało tego posłać je wyraźnie aż do swojej darmowej okolica internetowej. Affiliate WebSite będzie analogiczny do tego, na kto patrzysz teraz, natomiast śledzony aż do Ciebie, w następstwie tego dostaniesz zadłużenie w celu wszystkich podpisów

Jak mogę zobaczyć http://www.obuchowski.eu, kto zapisał się pode mną natomiast ile prowizji dostaję aż do mnie?

Będziesz pył 24/7 dostęp do REAL TIME REPORTING na wszystkich wtłoczyć się na reprezentatywnej stronie internetowej, wszystkie próby umieścić, i wszystkich aktywnych klientów, wraz z pełnym raportowania zespołu, wybierane za pośrednictwem warstwę (1 do 5), oraz wszystkie poprzednie a istniejące prowizje należne aż do Ciebie. Będziesz proch również informacje kontaktowe aż do swoich SPONSORÓW UPLINIOWYCH. Tak ergo możesz wyekspediować do nich mejl natomiast wyszukać ich http://www.filipski.eu sukcesy, jak dodatkowo dane kontaktowe aż do członków Twojej DOWNLINE (sieci), w samej rzeczy skutkiem tego możesz wyprawić do nich list elektroniczny a zakomunikować ich o swoich praktycznych doświadczeniach.

Czy jak Afiliant muszę posłać jakieś dokumenty?

Tak. Wymagane dokumenty będą ekspresowo dostępne spośród poziomu Twojego konta. W rezultacie, możesz w tym momencie zacząć budowę swojego serwisu.

Co owo jest dział „Zaproszenia” i podczas gdy mogę ją wykorzystać?

Sekcja „Zaproszenia” pozwala Ci na wysyłanie spersonalizowanych maili do potencjalnych klientów, którymi powinny być osoby, z którymi miałeś w tym momencie wprzódy kontakt. Możesz i kupić opt-in listy e-mail w http://www.czyzak.eu obszarze Leads w swojej Strefie Członków. Uwaga, nie będziemy tolerować Spam jakiegokolwiek rodzaju z naszych oddziałów. Naruszenie naszej polityki spamu doprowadzi aż do natychmiastowej oraz długotrwałej dezaktywacji Twojego konta bez możliwości zwrotu pieniędzy.

Co to jest „Upline?”.

Twój upline składa się z osób, na krzyż które opisałeś naszą firmę. W związku spośród tym, Twój upline prawdopodobnie być ważnym źródłem informacji gwoli networkingu oraz konceptualizacji sposobów na wzmożenie swoich dochodów.

Co owo jest „Downline?”.

Twój agregat składa się z osób, które zostały opisane o naszej firmie dzięki Ciebie. Ludzie w Twoim zespole reprezentują tych, w celu których będziesz zarabiał prowizje za zakupy, których dokonają. Informacje w Twoim downlinku będą aktualizowane w czasie rzeczywistym, wskutek tego wiecznie masz najnowsze zasób wiedzy dostępne 24/7.

Jak mogę używać banerów?

Banery pozwalają Ci na rozlokowanie na Twoich stronach internetowych reklam promujących naszą http://www.malyszko.eu ofertę produktów. Zarobisz pieniądze w ciągu każdym razem, podczas gdy ludzie, którzy klikną w Twoje banery, dokonają obok nas zakupów.

Jak mogę zasłużyć prowizję?

To proste. Zarabiasz prowizję wewnątrz każdą sprzedaż skierowaną za pomocą Twój odsyłacz partnerski aż do 5 layers deep.

Jak częstokroć będę otrzymywał prowizję?

Wypłaty prowizji są wysyłane 15. dnia każdego miesiąca lub wcześniej, pod spodem warunkiem, iż saldo prowizji spełnia wybraną dzięki Ciebie minimalną ilość wypłat. Najniższy mini limit wypłaty, kto możesz przesiać to $10. Sumy prowizji niższe niż wybrana za pomocą Ciebie minimalna kwota wypłaty będą rolowane aż do momentu, jak Twoje bilans spełni wybrane z wykorzystaniem Ciebie minimum.

Jakie metody otrzymywania prowizji mogę wybrać?

Obecnie używamy płatności prowizji wysyłanych w ciągu pomocą czeku pocztowego, przelewu bankowego względnie PayPal.

Czy mogę dokonać zmiany sposób, w kto prowizje są mi wypłacane?

Możesz zaktualizować swoją preferowaną metodę prowizji a minimalną kwotę wypłaty w dowolnym momencie z poziomu swojego konta. Po prostu kliknij na odnośnik Preferowana Prowizja opodal lewej krawędzi naszej strony internetowej.

Wystarczy napisać nazwiska zaś adresy list elektroniczny osób, które znasz samodzielnie w sieci. Następnie wyślemy aż do nich spersonalizowaną wiadomość poczta elektroniczna od Ciebie, która skieruje ich do spersonalizowanej, dynamicznej dyskusji flash. Jeśli wybierzesz, możesz alternatywnie wyekspediować je kawa na ławę do swojej bezpłatnej strony internetowej. Affiliate WebSite, kto będzie podobny do tego, na który patrzysz teraz, jednak, śledzone aż do Ciebie, tym samym masz pożyczka gwoli wszystkich wskazań-ups.

Ludzie w Twojej down-line reprezentują tych, dla których będziesz robić prowizje wewnątrz zakupy, które oni robią. Wypłaty prowizji są wysyłane 15. dnia każdego miesiąca lub wcześniej, jeśliby Twoje saldo prowizji spełnia wybraną przy użyciu Ciebie minimalną kwotę płatności. Prowizja mniejsza aniżeli wybrana minimalna kwota wypłaty zostanie przeniesiona do momentu, gdy bilans spełni wybrane minimum.