Czy jesteś ustalony na wygraną?

Czy jesteś ustawiony na wygraną? Rozwój staż kosmetycznej wynika z jasności, skupienia, dyscypliny oraz odwagi, iżby zobaczyć, gdzie są problemy tudzież naprawić je.

Dlaczego? Ponieważ nie można wyrównać tego, czego się nie wie. Nie możesz też chować http://www.foit.pl głowy w piasek tudzież czynić tego, co zawsze robiłeś, jako że zostaniesz w tyle.

Potrzebna jest tu brutalna szczerość. Gdzie są Twoje obszary problemowe, które powstrzymują Cię od momentu większej liczby pacjentów zaś zysków? Czy wiesz, czy przeciwnie zgadujesz?

Czy jesteś pewien, że to jest to, jednakowoż jest byt innego, iż jest uszkodzony, że nie wiesz o ewentualnie nie uprzedni skłonne do rozwiązania?

Dowiedzmy się…

Świetnym miejscem aż do rozpoczęcia jest 9-punktowa ocena, która da Ci jasność, której potrzebujesz, tak aby skoncentrować się na tym, co jest najważniejsze w celu Twojej staż i Twoich przychodów, ażeby rosły.

Wystarczy odparować „tak” bądź „nie” na poniższe pytania, iżby sprawdzić, jednakowoż jesteś ustawiony na zwycięstwo:

CZY MASZ PLAN MARKETINGOWY, KTÓRY WYKORZYSTUJE KILKA STRATEGII POZYSKIWANIA PACJENTÓW?

Pacjenci kosmetyczni żyją dzisiaj na kanałach multimedialnych i chcą informacji w taki sposób, w jaki chcą.

Niektórzy potencjalni pacjenci chcą eksplorować Cię na Facebooku.
Niektórzy chcą spozierać Twoje zdjęcia tudzież filmy na Instagramie.
Niektórzy chcą http://www.cygal.pl przyglądać się Twój taniec na TikTok – żartując, pomimo tego wejdź wcześniej.
Niektórzy chcą odczytywać Twoje wpisy na blogu
Większość chce przeczytać o Tobie opinie innych Twoich pacjentów kosmetycznych
Niektórzy chcą przetrząsać Twoją stronę internetową spośród dokładnością do jednego zęba.

Potrzebujesz dlatego strategii tworzenia i dystrybucji treści wszędzie tam, dokąd mogą egzystować potencjalni pacjenci, iżby wyciągnąć ich uwagę.

CZY JESTEŚ W STANIE ŚLEDZIĆ SKĄD POCHODZĄ TWOI NOWI PACJENCI?

To jest o mrowie za drogie, by reklamować dzień dzisiejszy oraz nie wiedzieć, co działa. Kiedy konsultuję się spośród praktykami, wyciągamy raporty, które mówią nam o źródle skierowania.

Jednak dane te mogą stanowić niedokładne, kiedy dowiadujemy się:

Recepcjonista nigdy nie zapytał dzwoniącego, w jaki postępowanie dowiedział się o Tobie
Albo recepcjonistka po prostu kliknęła na zupa rozwijane genealogia skierowania, albowiem architektura komputerowy nie pozwolił jej kontynuować bez wybrania czegoś
Albo pacjent zostawił puste dziedzina na formularzu przyjęcia pacjenta oraz nikt go nie zapytał
Lub pacjent powiedział „internet”, jak zapytany dzięki telefon, przecież potem, jak odwiedza http://www.zdancewicz.pl natomiast staje się w wyższym stopniu komfortowe, niewiasta otwiera się, że no to był przyjaciel, jaki skierował ją właściwie niewiasta googled ciebie, poszedł aż do witryny, natomiast następnie IG orzec cię

CZY TWÓJ PERSONEL REAGUJE NA NOWE LEADY NATYCHMIAST?

Statystyki pokazują, iż 48% biur nie śledzić na internetowych prowadzi, skoro są one zbyt zajęci albo nie sądzę, iż są one dobrej jakości prowadzi, w związku z tym po co wracać sobie głowę
Lub niektórzy personel staż rozpoznawać dni nadal natomiast aż do tego czasu ołowiu wzrosła zimna względnie ich konkurenci w tej chwili osiągnęły out
Ktokolwiek podąża w górę jako największej rangi ma http://www.majtyka.pl przewagę 1st responder, stąd powinno się systemu, ażeby skoczyć na tych przewodów natychmiast, kiedy są gorące

CZY TWÓJ PERSONEL TELEFONICZNY KONWERTUJE CO NAJMNIEJ 60% ROZMÓWCÓW NA SPOTKANIA?

Doświadczenie telefoniczne ewentualny chory ma spośród praktyką jest brane nadmiernie trochę w większości praktyk. Pamiętaj, iż nowi pacjenci w życiu nie zamierzają się z Tobą spotkać, jeżeli nie mogą ominąć recepcjonistki.

Większość chirurgów spędził fortunę na ich stronie internetowej, aby stanowić postrzegane w charakterze najlepsze, jednakowoż nie na tyle na umiejętności telefonicznych ich recepcjonistka, którzy reprezentują je.

Tak więc, prawdopodobny pacjent sprawdził swoją stronę internetową a jest podekscytowany, iżby zespolić się spośród tobą, natomiast w przyszłości zmienia zdanie, dzwoniąc aż do biura.
Mogli uzyskać automatyczną sekretarkę czy też irytujące drewno telefoniczne lub indyferentny recepcjonista, kto nie przeszkadza połączenie z rozmówcą.

Mój kompleks a ego robimy mystery shopping od powyżej 20 lat oraz oto, co wiem na pewno… KAŻDA praktyka prawdopodobnie skorzystać spośród http://www.roclawski.pl pomocy w tym zakresie.

I ale wręcz dlatego, że przeszkolono ich raz, nie oznacza, że pozostają przeszkoleni. Połączenia muszą istnieć monitorowane, skrypty muszą egzystować przestrzegane a zadłużenia musi znajdować się w miejscu, w następstwie tego everyman telefon jest obsługiwany profesjonalnie.