Czy jesteś ustawiony na wygraną?

Czy jesteś ustalony na wygraną? Rozwój praktyki kosmetycznej wynika z jasności, skupienia, dyscypliny tudzież odwagi, by zobaczyć, gdzie są problemy tudzież zaradzić je.

Dlaczego? Ponieważ nie jest dozwolone zaradzić tego, czego się nie wie. Nie możesz także karmić http://www.foit.pl głowy w piach zaś robić tego, co zawżdy robiłeś, albowiem zostaniesz w tyle.

Potrzebna jest tędy brutalna szczerość. Gdzie są Twoje obszary problemowe, które powstrzymują Cię od czasu większej liczby pacjentów natomiast zysków? Czy wiesz, azaliż wręcz przeciwnie zgadujesz?

Czy jesteś pewien, iż to jest to, azali jest cokolwiek innego, iż jest uszkodzony, iż nie wiesz o względnie nie poprzedni skłonne do rozwiązania?

Dowiedzmy się…

Świetnym miejscem aż do rozpoczęcia jest 9-punktowa ocena, która da Ci jasność, której potrzebujesz, tak aby skupić się na tym, co jest najważniejsze gwoli Twojej staż tudzież Twoich przychodów, aby rosły.

Wystarczy odparować „tak” lub „nie” na poniższe pytania, iżby sprawdzić, czy jesteś ustalony na zwycięstwo:

CZY MASZ PLAN MARKETINGOWY, KTÓRY WYKORZYSTUJE KILKA STRATEGII POZYSKIWANIA PACJENTÓW?

Pacjenci kosmetyczni żyją dzisiaj na kanałach multimedialnych a chcą informacji w taki sposób, w kto chcą.

Niektórzy potencjalni pacjenci chcą rozpoznawać Cię na Facebooku.
Niektórzy chcą spostrzegać Twoje zdjęcia a filmy na Instagramie.
Niektórzy chcą http://www.cygal.pl spoglądać Twój pląsy na TikTok – żartując, jakkolwiek wejdź wcześniej.
Niektórzy chcą czytać Twoje wpisy na blogu
Większość chce przeczytać o Tobie opinie innych Twoich pacjentów kosmetycznych
Niektórzy chcą przewertować Twoją stronę internetową spośród dokładnością aż do jednego zęba.

Potrzebujesz tedy strategii tworzenia i dystrybucji treści wszędzie tam, dokąd mogą istnieć potencjalni pacjenci, żeby przyciągnąć ich uwagę.

CZY JESTEŚ W STANIE ŚLEDZIĆ SKĄD POCHODZĄ TWOI NOWI PACJENCI?

To jest o co niemiara w środku drogie, aby robić dobrą prasę dzień dzisiejszy tudzież nie wiedzieć, co działa. Kiedy konsultuję się spośród praktykami, wyciągamy raporty, które mówią nam o źródle skierowania.

Jednak dane te mogą być niedokładne, gdy dowiadujemy się:

Recepcjonista przenigdy nie zapytał dzwoniącego, w kto sposób dowiedział się o Tobie
Albo recepcjonistka po prostu kliknęła na pierwsze rozwijane pierwocina skierowania, dlatego że platforma komputerowy nie pozwolił jej ciągnąć bez wybrania czegoś
Albo chory zostawił puste zasięg na formularzu przyjęcia pacjenta tudzież nikt go nie zapytał
Lub pacjent powiedział „internet”, gdy zapytany za pośrednictwem telefon, ale potem, gdy odwiedza http://www.zdancewicz.pl a staje się z większym natężeniem komfortowe, pani otwiera się, że faktycznie to był przyjaciel, kto skierował ją rzeczywiście płeć słaba googled ciebie, poszedł aż do witryny, tudzież odtąd IG orzec cię

CZY TWÓJ PERSONEL REAGUJE NA NOWE LEADY NATYCHMIAST?

Statystyki pokazują, iż 48% biur nie badać na internetowych prowadzi, jako że są one nadto zajęci czy też nie sądzę, że są one dobrej jakości prowadzi, skutkiem tego po co zawracać sobie głowę
Lub niektórzy kadra praktyki próbować dni dalej a aż do tego czasu ołowiu wzrosła zimna czy też ich konkurenci obecnie osiągnęły out
Ktokolwiek podąża w górę jak najwyższy ma http://www.majtyka.pl przewagę 1st responder, stąd należy systemu, ażeby skoczyć na tych przewodów natychmiast, podczas gdy są gorące

CZY TWÓJ PERSONEL TELEFONICZNY KONWERTUJE CO NAJMNIEJ 60% ROZMÓWCÓW NA SPOTKANIA?

Doświadczenie telefoniczne ewentualny chory ma z praktyką jest brane nazbyt nieco w większości praktyk. Pamiętaj, że nowi pacjenci zupełnie nie zamierzają się z Tobą spotkać, gdyby nie mogą chybić recepcjonistki.

Większość chirurgów spędził fortunę na ich stronie internetowej, aby być postrzegane jako najlepsze, pomimo tego nie na tak duża liczba na umiejętności telefonicznych ich recepcjonistka, którzy reprezentują je.

Tak więc, potencjalny pacjent sprawdził swoją stronę internetową i jest podekscytowany, żeby scalić się spośród tobą, jednakże nadal zmienia zdanie, dzwoniąc aż do biura.
Mogli osiągnąć automatyczną sekretarkę ewentualnie irytujące drewno telefoniczne albo osowiały recepcjonista, jaki nie przeszkadza wiązanie spośród rozmówcą.

Mój kompleks zaś ego robimy mystery shopping odkąd powyżej 20 lat natomiast oto, co wiem na pewno… KAŻDA wprawa być może wykorzystać z http://www.roclawski.pl pomocy w tym zakresie.

I przeciwnie dlatego, iż przeszkolono ich raz, nie oznacza, że pozostają przeszkoleni. Połączenia muszą istnieć monitorowane, skrypty muszą być przestrzegane tudzież obciążenia musi być w miejscu, w następstwie tego każdy telefon jest obsługiwany profesjonalnie.