Gorące, zimne i ciepłe leady chirurgii plastycznej

Co teraz?

Życie jest proste, podczas gdy potencjalni pacjenci dzwonią, iżby umówić się na wizytę, pojawiają się na konsultacjach, kochają Cię oraz mówią „tak”.

Ale co się przebieg zdarzeń z większością leadów chirurgii plastycznej, którzy nie konwertują no łatwo?

Czy zrezygnować? Czy zajść na raz, a http://www.idzkowski.pl później zrezygnować?

Wiesz, iż tracisz moc pieniędzy, bo nie masz udanego planu w miejscu aż do naśladowania, stąd twój kadra wystarczająco krocie rezygnuje z tych „utraconych” przewodów.

Ale po odkryciu, co twój personel przypadkiem egzystować zrobić, iżby odmienić te cenne wskazówki aż do płatnych procedur, można wykopać utracone przychody.

Jeśli ty podobnie byłeś sfrustrowany wkładaniem tak duża liczba wysiłku w konsultacje ale wręcz po to, żeby NIE uzyskać się http://www.pezda.pl na tak, jest zdrowszy sposób.

To wymaga różnych skryptów oraz wiedza gwoli różnych „temperatur” pacjentów. Tych, którzy są HOT teraz, tych, którzy WARMED, tych, którzy wzrosły COLD, natomiast nawet tych, które uważasz w ciągu DEAD prowadzi.

Aby ulżyć Ci zamienić te utracone leady w nowe przychody, oto strategie, które DZIAŁAJĄ podczas gdy magia:

GORĄCE LEADY Z CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Kiedy lead jest jeszcze gorący, chcesz wspomóc temu zastanawiającemu się pacjentowi wyłowić Ciebie nad konkurencję, wskutek tego działaj szybko.

Idź powyżej wszystko, aby poczuli się komfortowo zaś ruszyli do przodu.

Na przykład, jeśliby chcą matka makeover, jednakowoż wspomniał aż do Ciebie, że nie mają nikogo http://www.buraczynski.pl do opieki powyżej swoimi dziećmi, w toku jak oni odzyskać, odkryć renomowanych usług niani w celu nich.

CIEPŁE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Ten pacjent jest jeszcze ciepły. Chcą tego, co oferujesz, przecież zwlekają spośród powodu strachu, w następstwie tego rozwiać obawy ich.

Skorzystaj z podobnej pacjentki, z którą mogą się identyfikować, która opowie swoją historię o pokonaniu własnego strachu zaś o tym, podczas gdy niezwykle się cieszy, jako że uwielbia własny http://www.barej.pl dziewiczy aparycja zaś żałuje, że nie zrobiła tego wcześniej.

ZIMNE / MARTWE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Są to tropy siedzące w stosie bądź w komputerze, które zostały zignorowane i są teraz uważane w ciągu straconą sprawę.

Świetnym sposobem, iżby je powodować jest przybyć aż do nich spośród serdecznym, osobistej zasób wiedzy pokazując swoją troskę o tym potencjalnego pacjenta, i po pewnym czasie poprosić ich spośród powrotem do innej dyskusji.

Włącz nowe informacje o Tobie ewentualnie tej procedurze http://www.seczkowski.pl, aby jeszcze raz rozbudzić ich zainteresowanie. Dołącz wrażliwą na okres „ofertę nie do odrzucenia”, której nie będą mogli odmówić. [Ta jedna modus była szpica 56.000 dolarów w ciągu 10 dni].

Chodzi o to, wolno potem rzucać więcej pieniędzy na reklamę w celu nowych przewodów, względnie wolno szkolić pracowników, aby przekazać bez liku więcej z tych przewodów aż do zarezerwowanych procedur pieniężnych.