Gorące, zimne i ciepłe leady chirurgii plastycznej

Co teraz?

Życie jest proste, jak potencjalni pacjenci dzwonią, tak aby umówić się na wizytę, pojawiają się na konsultacjach, kochają Cię oraz mówią „tak”.

Ale co się dzieje spośród większością leadów chirurgii plastycznej, którzy nie konwertują faktycznie łatwo?

Czy zrezygnować? Czy przybyć na raz, zaś http://www.idzkowski.pl po pewnym czasie zrezygnować?

Wiesz, iż tracisz co niemiara pieniędzy, albowiem nie masz udanego planu w miejscu do naśladowania, w związku z tym twój personel wystarczająco mnóstwo rezygnuje spośród tych „utraconych” przewodów.

Ale po odkryciu, co twój pracownicy może stanowić zrobić, by przekuć te cenne wskazówki do płatnych procedur, można wykopać utracone przychody.

Jeśli twoja osoba podobnie byłeś sfrustrowany wkładaniem tak wiele wysiłku w konsultacje na odwrót po to, aby NIE dostać się http://www.pezda.pl na tak, jest przewyższający sposób.

To wymaga różnych skryptów a zasób wiedzy dla różnych „temperatur” pacjentów. Tych, którzy są HOT teraz, tych, którzy WARMED, tych, którzy wzrosły COLD, oraz nawet tych, które uważasz wewnątrz DEAD prowadzi.

Aby przynieść ulgę Ci zastąpić te utracone leady w nowe przychody, oto strategie, które DZIAŁAJĄ podczas gdy magia:

GORĄCE LEADY Z CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Kiedy lead jest coraz gorący, chcesz przynieść ulgę temu zastanawiającemu się pacjentowi wyłowić Ciebie ponad konkurencję, wskutek tego działaj szybko.

Idź powyżej wszystko, żeby poczuli się komfortowo a ruszyli do przodu.

Na przykład, jeżeli chcą mać makeover, niemniej jednak wspomniał aż do Ciebie, iż nie mają nikogo http://www.buraczynski.pl do opieki nad swoimi dziećmi, w trakcie podczas gdy oni odzyskać, wykopać renomowanych usług niani dla nich.

CIEPŁE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Ten pacjent jest jeszcze ciepły. Chcą tego, co oferujesz, niemniej jednak zwlekają z powodu strachu, w następstwie tego rozwiać obawy ich.

Skorzystaj z podobnej pacjentki, spośród którą mogą się identyfikować, która opowie swoją historię o pokonaniu własnego strachu natomiast o tym, podczas gdy wybitnie się cieszy, albowiem uwielbia osobisty http://www.barej.pl nowy wygląd i żałuje, iż nie zrobiła tego wcześniej.

ZIMNE / MARTWE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Są owo tropy siedzące w stosie czy też w komputerze, które zostały zignorowane natomiast są w tym momencie uważane w środku straconą sprawę.

Świetnym sposobem, aby je obudzić jest dojść do nich z serdecznym, osobistej wiadomości pokazując swoją troskę o tym potencjalnego pacjenta, zaś później przywołać ich z powrotem aż do innej dyskusji.

Włącz nowe informacje o Tobie lub tej procedurze http://www.seczkowski.pl, aby po raz drugi przebudzić się ich zainteresowanie. Dołącz wrażliwą na trwanie „ofertę nie aż do odrzucenia”, której nie będą mogli odmówić. [Ta jedna strategia była pikieta 56.000 dolarów w ciągu 10 dni].

Chodzi o to, można później rzucać więcej pieniędzy na reklamę dla nowych przewodów, czy też można szkolić pracowników, ażeby przekazać multum więcej z tych przewodów do zarezerwowanych procedur pieniężnych.