Jak przekabacić potencjalnego pacjenta aż do zabiegów kosmetycznych

Jak przekonwertować pacjenta kosmetycznego? Konwersja stawki przypadkiem egzystować frustrujące w dzisiejszym konkurencyjnym świecie. Spędziłeś czas, pieniądze i wysiłek w uzyskaniu potencjalnych pacjentów http://www.laczny.pl za sprawą drzwi, tymczasem nadto wielu z nich nie zająć spośród jakiegoś powodu.

Dlaczego nie? Czy to konkurencja? Czy to twój marketing? Czy to twój personel?

Czego się nauczyłem, konsultując się w tej branży za pośrednictwem 20 lat i pisząc książkę na ten temat, jest to…

Powodem nr 1, dla którego pacjenci kosmetyczni nie wybierają Ciebie jest to, iż nie czują więzi.

Dobra informacja jest taka, że możesz ów pasztet wystarczająco łatwo poprawić, by podwyższyć swój wskaźnik zamykania salonów. http://www.dering.pl

CZEGO TAK NAPRAWDĘ CHCE PACJENT KOSMETYCZNY?

Po pierwsze, zastanów się, co właściwie w rzeczy samej kupuje pacjent. Emocjonalnie kupują czas, uznanie, prestiż, eudajmonia tudzież miłość.

Niektórzy powiedzą Ci, że chcą pozostać konkurencyjni na rynku, mieć wygląd lepiej teraz, podczas gdy są nowo upieczonymi singlami, wybierają się na zjazd klasowy i chcą wzbudzić wrogość przy starego chłopaka.

Najważniejsze jest to, że twój pacjent kosmetyczny chce snuć domysły się lepiej – kropka! Wierzą, iż zwierzchni wygląd sprawi, iż poczują się lepiej we własnej skórze. Teraz muszą przeciwnie odszukać odpowiedniego chirurga, kto im pomoże.

Wiedząc o tym, musisz zająć się ich emocjonalnymi pragnieniami, potrzebami http://www.huczko.pl, obawami oraz rozczarowaniami. Pacjent kosmetyczny kupuje nadzieję – iż uzyskasz nadający się wynik, w pobliżu minimalnym bólu natomiast dyskomforcie, a iż jego bytowanie ulegnie poprawie.

Zajmujesz się w następstwie tego uczuciami. Pacjent miły dla oczu chce się zgadywać wyjątkowy, zrozumiany, ważny, komfortowy, znamienny natomiast szanowany. Chce wiedzieć, iż zależy Ci na nim w charakterze na osobie oraz że dasz mu to, czego chce.

Oczekują, że będą traktowani spośród życzliwością natomiast szacunkiem i, wręcz mówiąc, jeśli nie otrzymają tych ciepłych, rozmytych uczuć od chwili Ciebie oraz Twojego http://www.janic.pl personelu, pójdą aż do Twojego konkurenta, który potraktuje ich lepiej, oraz oni zabiorą ze sobą swoich przyjaciół.

ZACZNIJ NAWIĄZYWAĆ KONTAKT Z PACJENTEM JUŻ PRZY PIERWSZEJ ROZMOWIE

Twoi pacjenci chcą się identyfikować z Tobą natomiast Twoim personelem. Jeśli możesz sprawić, że możliwy pacjent poczuje się dobrze, ważny a komfortowy, tudzież także zrozumienie jego potrzeb, są one twoje.

Połączenie zaczyna się od momentu budowania rapportu podczas pierwszej rokowania telefonicznej spośród pacjentem w Twoim gabinecie.

Konieczne jest, tak aby Twój recepcjonista był przyjazny, optymistyczny, kompetentny oraz przeszkolony w używaniu tonu głosu i strategicznych skryptów, tak aby „doprowadzić” rozmówcę aż do zarezerwowania konsultacji spośród Tobą.

W przeciwnym razie, gdyby nie być może http://www.suchcicki.pl odbyć dzięki recepcjonistę, w żadnym wypadku nie zamierzają cię spotkać!

Na przykład, recepcjonistka musi się pierw przedstawić, oraz następnie przyuczyć się imienia dzwoniącego, aby mogła go używać życia z wykorzystaniem kompletny Chronos trwania rozmowy. Używanie czyjegoś imienia automatycznie tworzy więcej więzi zaś sprawia, że pacjenci czują się ważniejsi.

Ale recepcjonistka musi egzystować oraz wytrawny w zadawaniu konkretnych pytań natomiast uzyskanie odpowiedzi od czasu rozmówcy, jaki przenosi je aż do harmonogramu konsultacji z tobą.

Zadawanie pytań dzwoniącemu, takich podczas gdy procedura, którą są zainteresowani, i następny poręka ich, iż jest to niezmiernie popularna procedura, którą wykonujesz, stawia ich w wyższym stopniu swobodnie.

Twój recepcjonista musi znajdować się także rasowy w proszeniu o konsultację. Dzwoniący nie będzie po prostu dać go do nich.

Na przykład, posiadać recepcjonista konwersji wcześnie, oferując alternatywa dwóch następnych dni / czasu wizyty, które są potem dostępne. Jeśli wybiorą jeden, oni idą aż do przodu.

WIĄZANIE PRZED UMÓWIENIEM SIĘ NA WIZYTĘ

Zbyt co niemiara czasu między tym, podczas gdy rozmówca dotarł do Ciebie, a tym gdy przypadkiem Cię odwiedzać jest niebezpieczne. Mogą swobodnie ciągnąć badania swoich konkurentów, którzy mogą ulokować scenariusz rozmówcy lepiej bądź omówić spośród przyjaciółmi, którzy mówią im z niego a w istocie dalej.

Wypełnij ten okres opóźnienia zaś zostać w kontakcie z potencjalnym pacjentem aż do budowania zaufania, w toku gdy oni czekają na ich konsultacji z tobą.

Miej strukturę w miejscu, dokąd „kapie” informacji aż do nich tak, że są podekscytowani o pokazując się spotkać się z tobą osobiście.

Na przykład, jak lecz wciąż zarezerwują konsultację, wyślij im pocztą lub cyfrowo poważny plik informacyjny w celu pacjentów, jaki zawiera list od chwili Ciebie zaś odręczny adnotacja odkąd koordynatora pacjentów, kto cieszy się na zgromadzenie z nimi. Dołącz konkretne informacje na kwestia procedury, którą są zainteresowani, swoje referencje tudzież zdjęcie, biografię biura natomiast personelu, zasady natomiast wskazówki.

Kilka dni później, wyślij im swoje kawałki PR spośród linkiem aż do swojego kanału YouTube, ażeby mogli „zobaczyć” cię jako autorytet.

Kilka dni po tym, wyślij im recenzje a opinia od momentu innych pacjentów, którzy kochają swoje wyniki z linkami aż do konta Instagram, by ujrzeć nim / po zdjęciach innych pacjentów zamieścił.

Ta „kampania kroplowa” pomaga pacjentowi wyniuchać się tak, w pewnym sensie aktualnie Cię poznał a pozycjonuje Cię jako eksperta. W ten modus pojawiają się one daleko z większym natężeniem gotowy, aby powiedzieć „tak” aż do Ciebie.