Jak ugadać potencjalnego pacjenta aż do zabiegów kosmetycznych

Jak przekonwertować pacjenta kosmetycznego? Konwersja stawki może istnieć frustrujące w dzisiejszym konkurencyjnym świecie. Spędziłeś czas, finanse tudzież trud w uzyskaniu potencjalnych pacjentów http://www.laczny.pl za sprawą drzwi, lecz nazbyt wielu z nich nie zająć spośród jakiegoś powodu.

Dlaczego nie? Czy to konkurencja? Czy owo twój marketing? Czy to twój personel?

Czego się nauczyłem, konsultując się w tej branży za pomocą 20 lat oraz pisząc książkę na ów temat, jest to…

Powodem nr 1, gwoli którego pacjenci kosmetyczni nie wybierają Ciebie jest to, iż nie czują więzi.

Dobra wiadomość jest taka, że możesz ten komplikacja całkiem bez trudu poprawić, by powiększyć osobisty iloraz zamykania salonów. http://www.dering.pl

CZEGO TAK NAPRAWDĘ CHCE PACJENT KOSMETYCZNY?

Po pierwsze, zastanów się, co rzeczywiście w istocie kupuje pacjent. Emocjonalnie kupują czas, uznanie, prestiż, szczęście a miłość.

Niektórzy powiedzą Ci, iż chcą pozostać konkurencyjni na rynku, mieć wygląd lepiej teraz, kiedy są świeżo upieczonymi singlami, wybierają się na kongres klasowy zaś chcą wzbudzić niechęć przy starego chłopaka.

Najważniejsze jest to, że twój pacjent kosmetyczny chce domyślać się się lepiej – kropka! Wierzą, iż górujący wygląd sprawi, że poczują się lepiej we własnej skórze. Teraz muszą na to samo wykopać odpowiedniego chirurga, który im pomoże.

Wiedząc o tym, musisz zająć się ich emocjonalnymi pragnieniami, potrzebami http://www.huczko.pl, obawami natomiast rozczarowaniami. Pacjent kosmetyczny kupuje nadzieję – iż uzyskasz poprawny wynik, przy minimalnym bólu a dyskomforcie, i że jego trwanie ulegnie poprawie.

Zajmujesz się tedy uczuciami. Pacjent schludny chce się zgadywać wyjątkowy, zrozumiany, ważny, komfortowy, charakterystyczny a szanowany. Chce wiedzieć, iż zależy Ci na przedtem jak na osobie oraz że dasz mu to, czego chce.

Oczekują, iż będą traktowani spośród życzliwością oraz szacunkiem i, wprost mówiąc, jeśliby nie otrzymają tych ciepłych, rozmytych uczuć od chwili Ciebie i Twojego http://www.janic.pl personelu, pójdą do Twojego konkurenta, kto potraktuje ich lepiej, a oni zabiorą ze sobą swoich przyjaciół.

ZACZNIJ NAWIĄZYWAĆ KONTAKT Z PACJENTEM JUŻ PRZY PIERWSZEJ ROZMOWIE

Twoi pacjenci chcą się utożsamiać z Tobą zaś Twoim personelem. Jeśli możesz sprawić, że potencjalny chory poczuje się dobrze, aktualny tudzież komfortowy, oraz i uchwycenie jego potrzeb, są one twoje.

Połączenie zaczyna się od budowania rapportu podczas pierwszej rozmowy telefonicznej spośród pacjentem w Twoim gabinecie.

Konieczne jest, by Twój recepcjonista był przyjazny, optymistyczny, ocykany oraz przeszkolony w używaniu tonu głosu tudzież strategicznych skryptów, iżby „doprowadzić” rozmówcę aż do zarezerwowania konsultacji spośród Tobą.

W przeciwnym razie, jeśli nie przypadkiem http://www.suchcicki.pl przebyć za sprawą recepcjonistę, zupełnie nie zamierzają cię spotkać!

Na przykład, recepcjonistka musi się nasamprzód przedstawić, tudzież następnie nauczyć się imienia dzwoniącego, iżby mogła go bawić się z wykorzystaniem cały czas trwania rozmowy. Używanie czyjegoś imienia automatycznie tworzy więcej więzi a sprawia, iż pacjenci czują się ważniejsi.

Ale recepcjonistka musi istnieć plus profesjonalny w zadawaniu konkretnych pytań tudzież uzyskanie odpowiedzi od rozmówcy, który przenosi je aż do harmonogramu konsultacji z tobą.

Zadawanie pytań dzwoniącemu, takich gdy procedura, którą są zainteresowani, tudzież z kolei przyrzeczenie ich, że jest owo ogromnie popularna procedura, którą wykonujesz, stawia ich bardziej swobodnie.

Twój recepcjonista musi egzystować również doświadczony w proszeniu o konsultację. Dzwoniący nie będzie po prostu dać go do nich.

Na przykład, dysponować recepcjonista konwersji wcześnie, oferując wybór dwóch następnych dni / czasu wizyty, które są w przyszłości dostępne. Jeśli wybiorą jeden, oni idą do przodu.

WIĄZANIE PRZED UMÓWIENIEM SIĘ NA WIZYTĘ

Zbyt mrowie czasu pośrodku tym, podczas gdy interlokutor dotarł do Ciebie, a tym gdy być może Cię odwiedzać jest niebezpieczne. Mogą swobodnie trwać nadal badania swoich konkurentów, którzy mogą pomieścić agenda rozmówcy lepiej bądź pogadać spośród przyjaciółmi, którzy mówią im spośród niego natomiast ściśle mówiąc dalej.

Wypełnij ten czas opóźnienia natomiast zostać w kontakcie spośród potencjalnym pacjentem aż do budowania zaufania, na przestrzeni jak oni czekają na ich konsultacji spośród tobą.

Miej strukturę w miejscu, gdzie „kapie” informacji aż do nich tak, iż są podekscytowani o pokazując się natknąć się się spośród tobą osobiście.

Na przykład, gdy przeciwnie zarezerwują konsultację, wyślij im pocztą albo cyfrowo urzędowy plik informacyjny gwoli pacjentów, który zawiera list od momentu Ciebie zaś odręczny uwaga od chwili koordynatora pacjentów, kto cieszy się na spotkanie spośród nimi. Dołącz konkretne informacje na materia procedury, którą są zainteresowani, swoje świadectwo z pracy natomiast zdjęcie, biografię biura oraz personelu, zasady a wskazówki.

Kilka dni później, wyślij im swoje kawałki PR z linkiem do swojego kanału YouTube, iżby mogli „zobaczyć” cię jako autorytet.

Kilka dni po tym, wyślij im recenzje tudzież opinia od momentu innych pacjentów, którzy kochają swoje wyniki z linkami aż do konta Instagram, by zobaczyć przed / po zdjęciach innych pacjentów zamieścił.

Ta „kampania kroplowa” pomaga pacjentowi zwietrzyć się tak, bez mała aktualnie Cię poznał tudzież pozycjonuje Cię w charakterze eksperta. W ów strategia pojawiają się one o wiele w wyższym stopniu gotowy, aby powiedzieć „tak” do Ciebie.