Kredytowanie szpitali jest podróżą, i nie celem

W obecnym scenariuszu, jakość jest największym motorem w celu każdej firmy, by odnieść sukces. Jakość pozostaje w sercu każdej firmy. Opieka zdrowotna jest jedną spośród takich branż, gdzie jakość opieki nie być może egzystować narażone na krzywda w ciągu wszelką cenę. Krajobraz opieki zdrowotnej w Indiach jest wielce energiczny tudzież działa w środowisku o szybkich zmianach społecznych, gospodarczych zaś technologicznych http://www.guzniczak.eu. Dość częstokroć słyszymy o słabej opiece ponad pacjentem, zaniedbaniach, przypadkach readmisji, zakażeniach szpitalnych, nieefektywnych placówkach, nieodpowiednich zasobach, niehigienicznym środowisku. W związku spośród tym forma usług medycznych staje się koniecznością, i uwierzytelnienie jest jedynym rozwiązaniem tego problemu!

Akredytacja jest procesem oceny stosowanym z wykorzystaniem organizację opieki zdrowotnej w celu uzyskania dostępu tudzież poprawy jakości, wydajności tudzież skuteczności. Technecon Healthcare, w charakterze doradca szpitala, pomaga organizacji opieki zdrowotnej w wypełnieniu tej luki w poprzek wewnętrzną ocenę obiektów tudzież procesów szpitala w celu oceny jego gotowości akredytacyjnej, natomiast i pomaga w przygotowaniu dokumentacji zgodnej z normami akredytacyjnymi, kiedy plus prowadzi za sprawą przebieg akredytacji http://www.fleszar.eu. Nadrzędnym celem szpitala jest przyrzeczenie wysokiej jakości opieki, bezpiecznych usług zdrowotnych oraz skrót czasu pobytu w szpitalu.

Kto być może się ubiegać o akredytację?

Każda organizacja opieki zdrowotnej, która w tym momencie funkcjonuje
Chętni do przyjęcia odpowiedzialności za poprawę jakości opieki
Preferowana jest organizacja zarejestrowana względnie licencjonowana dzięki odpowiednie władze.
Proces Akredytacji:
Ocena wniosku zgodnie z ustalonymi standardami
Badanie poprzednio oceną
Badanie oceniające
Przegląd zaleceń organu oceniającego dzięki Komitet Akredytacyjny
Badanie ponownej oceny
Zbadanie aktualnych procesów oraz standardów jakościowych szpitala
Określenie standardów http://www.brozda.eu jakości oraz parametrów wymaganych aż do akredytacji
Porównanie standardów akredytacyjnych spośród procesami obecnie stosowanymi za pośrednictwem szpital
Analiza natomiast specyfikacja luk
Zidentyfikować obszary wymagające poprawy

Oprócz wyżej wymienionych punktów, menedżerowie najwyższego szczebla powinni poczęstować inicjatywę w tworzeniu chęci między pracowników, zapewnić odpowiednie szkolenia gwoli wszystkich pracowników natomiast umożliwić ślubowanie z ich okolica a inspirować natomiast katalizować kierowanie zmianą.

Korzyści z akredytacji szpitali:

Poprawa jakości opieki, bezpieczeństwa pacjentów, natomiast tym samym rozwój doświadczenia pacjentów http://www.chodak.eu.
Zmniejsza ryzyko wystąpienia zdarzeń niepożądanych
Poprawa środowiska pracy dla personelu, co skutkuje wysoką produktywnością
Zwiększa szansę na akredytację z ubezpieczeniem a stronami trzecimi.
Zapewnia zaufanie a pewność wśród pacjentów na skroś rękojmia im dostępu aż do dobrej jakości opieki, infrastruktury itp.
Zwiększa liczbę odwiedzin pacjentów, co prowadzi do zwiększenia przychodów
Przewaga konkurencyjna ponad szpitalami nieakredytowanymi

Szpitale akredytowane muszą stale stawiać stan opieki http://www.przyjemski.eu i dawać możliwość adekwatność spośród normami jakości. Jeśli w trakcie procesu akredytacji zrzeszenie akredytująca otrzyma informacje, iż dana oddział w znacznym stopniu nie spełnia obowiązujących standardów, nie wcześniej być może zostać podjęta werdykt o ponownym badaniu lub cofnięciu akredytacji. Podczas jak sposób aż do akredytacji nie jest łatwa do pokonania, pełnia czego potrzebuje owo ciągłe wysiłki w celu osiągnięcia długoterminowych korzyści.