Kredytowanie szpitali jest podróżą, zaś nie celem

W obecnym scenariuszu, jakość jest największym motorem gwoli każdej firmy, by oprzeć się sukces. Jakość pozostaje w sercu każdej firmy. Opieka zdrowotna jest jedną spośród takich branż, gdzie postać opieki nie może być narażone na szwank w ciągu wszelką cenę. Krajobraz opieki zdrowotnej w Indiach jest wielce włączony zaś działa w środowisku o szybkich zmianach społecznych, gospodarczych oraz technologicznych http://www.guzniczak.eu. Dość częstokroć słyszymy o słabej opiece ponad pacjentem, zaniedbaniach, przypadkach readmisji, zakażeniach szpitalnych, nieefektywnych placówkach, nieodpowiednich zasobach, niehigienicznym środowisku. W związku z tym postać usług medycznych staje się koniecznością, oraz uwierzytelnienie jest jedynym rozwiązaniem tego problemu!

Akredytacja jest procesem oceny stosowanym dzięki organizację opieki zdrowotnej w celu uzyskania dostępu zaś poprawy jakości, wydajności i skuteczności. Technecon Healthcare, jak doradca szpitala, pomaga organizacji opieki zdrowotnej w wypełnieniu tej luki na krzyż wewnętrzną ocenę obiektów natomiast procesów szpitala w celu oceny jego gotowości akredytacyjnej, zaś oraz pomaga w przygotowaniu dokumentacji zgodnej z normami akredytacyjnymi, podczas gdy plus prowadzi za pośrednictwem proces akredytacji http://www.fleszar.eu. Nadrzędnym celem szpitala jest rękojmia wysokiej jakości opieki, bezpiecznych usług zdrowotnych a skrót czasu pobytu w szpitalu.

Kto może się ubiegać o akredytację?

Każda zrzeszenie opieki zdrowotnej, która w tej chwili funkcjonuje
Chętni aż do przyjęcia odpowiedzialności w ciągu poprawę jakości opieki
Preferowana jest zrzeszenie zarejestrowana lub licencjonowana dzięki odpowiednie władze.
Proces Akredytacji:
Ocena wniosku zgodnie z ustalonymi standardami
Badanie przed oceną
Badanie oceniające
Przegląd zaleceń organu oceniającego za pomocą Komitet Akredytacyjny
Badanie ponownej oceny
Zbadanie aktualnych procesów i standardów jakościowych szpitala
Określenie standardów http://www.brozda.eu jakości a parametrów wymaganych aż do akredytacji
Porównanie standardów akredytacyjnych spośród procesami w tej chwili stosowanymi za pomocą szpital
Analiza i specyfikacja luk
Zidentyfikować obszary wymagające poprawy

Oprócz wyżej wymienionych punktów, menedżerowie najwyższego szczebla powinni poczęstować inicjatywę w tworzeniu chęci pośród pracowników, zapewnić odpowiednie szkolenia gwoli wszystkich pracowników i umożliwić obligacja z ich strony natomiast inspirować oraz katalizować kierowanie zmianą.

Korzyści z akredytacji szpitali:

Poprawa jakości opieki, bezpieczeństwa pacjentów, a tym samym eskalacja doświadczenia pacjentów http://www.chodak.eu.
Zmniejsza ryzyko wystąpienia zdarzeń niepożądanych
Poprawa środowiska pracy gwoli personelu, co skutkuje wysoką produktywnością
Zwiększa szansę na akredytację spośród ubezpieczeniem natomiast stronami trzecimi.
Zapewnia wiara zaś pełne przekonanie między pacjentów na skroś poręka im dostępu aż do dobrej jakości opieki, infrastruktury itp.
Zwiększa liczbę odwiedzin pacjentów, co prowadzi aż do zwiększenia przychodów
Przewaga konkurencyjna nad szpitalami nieakredytowanymi

Szpitale akredytowane muszą przez cały czas podnosić forma opieki http://www.przyjemski.eu a zapewniać kongruencja spośród normami jakości. Jeśli w trakcie procesu akredytacji organizacja akredytująca otrzyma informacje, iż informacja oddział w znacznym stopniu nie spełnia obowiązujących standardów, nie wcześniej prawdopodobnie utrzymywać się podjęta rozstrzygnięcie o ponownym badaniu bądź cofnięciu akredytacji. Podczas jak sposób aż do akredytacji nie jest łatwa do pokonania, całokształt czego potrzebuje to ciągłe wysiłki w celu osiągnięcia długoterminowych korzyści.