Niedobór pracowników przypadkiem istnieć doskonałą wiadomością w celu gospodarki

Niedobór pracowników prawdopodobnie egzystować doskonałą wiadomością gwoli gospodarki! Może, wprost przeciwnie może, firmy obudzą się zaś dostrzegą symptomatyczny współpraca pracowników w ich sukces. Niektórzy dyrektorzy generalni biorą niebotyczne sumy natomiast niszczą walor firmy, w przeciwieństwie do wielu pracowników pierwszej linii, którzy tę pozytyw tworzą. Podczas pandemii dyrektorzy generalni zgarnęli ogromne sumy, zwalniając pracowników. Niektóre firmy szukały ochrony http://www.legutko.eu przed bankructwem, pomimo tego owo nie powstrzymało ich chciwych prezesów nim zgarnięciem sowitych premii.

Mamy niedobór pracowników, zaś firmy starają się przyjąć do pracy każdego, kto jest chętny. Niektóre firmy, gdy McDonalds zapłacili premie podpisywania. Kanadyjska firma Loblaw oraz jej konkurenci wypłacali premie pracownikom pierwszej linii, jak rozpoczęła się pandemia. Zaprzestali tego po trzech miesiącach w porozumieniu ze swoimi konkurentami. Kiedy poziom skonfrontował ich spośród tą zmową, twierdzili, iż stało się to niezależnie. No proszę! To tak, jakbyś złapał swoją trzylatkę z ręką http://www.boczar.eu w słoiku spośród ciasteczkami, zaś płeć nadobna powiedziała, mamo, „Ciasteczkowy Potwór to zrobił!”.

Niedobór pracowników niechybny niedaleko tandetnym traktowaniu

Zachowanie firmy Loblaw niepokoi mnie. Podczas okresu premiowego zyski znienacka wzrosły. Per se, to nie jest problem. Sprzyjam firmom przynoszącym zyski. Aby http://www.krzysztofiak.eu być pewnym, jestem antagonistyczny opodatkowaniu zysków za sprawą rząd. Ale wypłacanie pracownikom premii w czasie pandemii nie powinno zależeć odkąd zysków. To było w już sam raz. W międzyczasie moja połowica tudzież ja robiliśmy zakupy w sklepie Loblaw, zaś kadra kontynuowali swoją doskonałą obsługę, w pobliżu że Loblaw był lekceważony.

Liderzy muszą scedować sobie sprawę, że personel pierwszej linii są fundamentem firmy zaś dotyczyć ich dobrze, zaś nie kiedy trybiki wyrabiające premie gwoli prezesów! Kiedy pracodawcy traktują pracowników gdy maszyny, ci się zniechęcają. Gallup twierdzi, że na przestrzeni kilku dekad, oni i inni badacze znaleźli ostry sojusz pomiędzy zaangażowaniem pracowników w miejscu pracy natomiast ogólnymi wynikami firmy. Jednak pracodawcy nie chcą się z tym pogodzić. Ale jest dobra wiadomość: tryb pokazują, iż niektóre firmy przełamują wzór oraz traktują pracowników z szacunkiem: Cisco, Apple, Accenture, IBM, FedEx – owo tylko niektóre z nich.

Zarobki w http://www.stopka.eu następnym kwartale napędzają biznes

Firmy postrzegają przyszły kwartał jak nagrodę, w takim razie wykorzystują pracowników a fałszują wyniki w środku późniejszy kwartał. Powtarzam: jestem sprzeciwiający się opodatkowaniu biznesu z wykorzystaniem rząd. Jednak popieram rozporządzenie Bidena Build Back Better dotyczący opodatkowania wykupu akcji, który został przyjęty przez Izbę a jest rozpatrywany za sprawą Senat, nawet jeśli przypadkiem dysponować tylko drobny istotność na okup akcji. Firmy nie powinny zdradzać miliardów na okup akcji, jednocześnie wyzyskując pracowników.

Firmy powinny prezentować na zebraniach akcjonariuszy opcje wykorzystania funduszy z wykupu http://www.koczur.eu akcji. Wybór może przechowywać we wnętrzu efekty wypłacania premii pracownikom pierwszej linii z funduszy wykupu. Akcjonariusze powinni dodatkowo podsłuchać o potencjalnych inwestycjach strategicznych. Inną opcją jest ustanie wykupu za pośrednictwem pięć lat po zwolnieniach. Kierownictwo plus nie powinno dostawać premii w ciągu pięciu lat od chwili zwolnień. Musimy pozbyć się wyzysku pracowników, jaki zwiększa premie prezesów.

Zniknął wolny rynek interesariuszy Okrągłego Stołu Biznesu

Okrągły Stół Biznesu (BRT) miał odkrycie w 2019 roku a zdecydował, iż maksymalizacja wartości gwoli akcjonariuszy nie jest jedynym celem korporacji. Ta akt spośród lat 80. jest błędna, powiedział. Napisałem wtedy, że BRT „… wymyślił piękne frazesy o dbaniu o interesariuszy i ekspresowo je porzucił i wrócił aż do swoich chciwych praktyk…. ” W czasie pandemii dalej odchodzili od chwili tych frazesów.