Praktyki od chwili dobrych aż do świetnych

Kiedy byłem w szkole biznesu, lekturą obowiązkową było „Good to Great” Jima Collinsa.

Jest to lektura o zarządzaniu, która wyjaśnia, po co niektóre firmy dokonują skoku od czasu dobrego do wielkiego… tudzież inne nie.

Profesor spędził tygodnie na analizowaniu tej książki spośród nami http://www.dominczak.pl studentami, jednakże jest jakiś rozdział, kto jest no apropos naszej branży, iż chciałem się nim z wami podzielić natomiast nazywa się…

Skondensowałem go bardzo, aliści oto jego sedno:

Dobre aż do wielkich transformacji raz za razem wyglądają podczas gdy dramatyczne wydarzenia dla tych, którzy obserwują z zewnątrz, ale są nie inaczej organiczne, kumulujące się procesy wewnątrz, które działają z wykorzystaniem długi czas http://www.charzewski.pl.

Oznacza to, iż nie było jednego działania definiującego, kampanii reklamowej ewentualnie szczęścia, które zbudowało wielką firmę.

Zamiast tego, dobre oraz wielkie firmy podążały za przewidywalnym wzorcem budowania a przebijania się, jaki wymaga wysiłku, ażeby się rozkręcić, kiedy ciężkie koło zamachowe; jednakże gdy już się rozkręci, nabiera rozpędu i trafia w paragraf przełomowy, jaki staje się nie aż do zatrzymania natomiast przynosi dramatyczne rezultaty bez dodatkowego wysiłku.

Ale większość firm działa według innego schematu… pętlica zagłady.

Zamiast skupiać impet, starają się wzgardzić tok budowania i obecnie przeskoczyć do punktu przełomowego, stosując jednorazowe taktyki http://www.sudnik.pl, które dają im natychmiastowe, ale krótkoterminowe rezultaty.

Zamiast tego, otrzymują rozczarowujące wyniki, bo nie udaje im się nie oddać spójnego kierunku, tedy próbują innej krótkoterminowej taktyki, żeby uzyskać natychmiastowe rezultaty oraz z większym natężeniem rozczarowujące wyniki zdarzają się dla dalszego rozczarowania, i chwilowo są w pętli zagłady a zmierzają aż do katastrofy.

To samo dzieje się http://www.gierat.pl w praktykach chirurgii plastycznej.

Naiwne ewentualnie przeciętne praktyki gonią w środku krótkoterminowym zyskiem, rzucając czas, kapitał i zasoby na wszystkie rodzaje błyszczących obiektów obiecujących świat.

Być prawdopodobnie jest to firma internetowa przeprojektowanie witryny … ponownie. Lub Google AdWords, które potrzebują budżetu wielu tysięcy dolarów miesięcznie, czy też katalogów, ewentualnie mediów społecznościowych.

Próbują czegoś przez miesiąc ewentualnie dwa, nie podoba się wyniki, toteż skaczą z tego aż do innej strategii obiecując być świętym Graalem.

Ale pod żadnym pozorem nie pozostają wcale długo, by trwać jakąkolwiek trakcję.

Podobnie jest spośród doborem pacjentów.

Wiele pragmatyk chodzić po one-hit-wonder pacjenta weto pacjenta kosmetycznego, jaki byłby zasługujący 10x ich początkowej inwestycji, gdyby umieścić odwzorowanie w miejscu, ażeby je pielęgnować, toteż dosłownie stają się praktyki „nieopłaconych ambasadorów sprzedaży.

Tak więc, wracając aż do koncepcji „od dobrego aż do wielkiego”, oto co robi wprawa odnosząca sukcesy, iżby wichrzyć się się wielką:

– Tworzą http://www.kocwin.pl mapę kosmetycznego planu przyciągania, konwersji a utrzymania pacjentów.
– Ustalają priorytety w zakresie budżetowania pieniędzy zaś siły roboczej w kierunku najskuteczniejszych długoterminowych strategii, które sprawdziły się w praktyce.
– Monitorują swoje wyniki zaś dostrajają je na bieżąco.
– Pozostają na kursie i NIE zmieniają kierunku dla krótkoterminowych zysków.
– Widzą rezultaty, które ciągle się rozwijają.

Mówiąc inaczej, udane staż określają, kim są ich preferowani tudzież w największym stopniu dochodowi pacjenci kosmetyczni; po pewnym czasie określają najlepsze sposoby przyciągnięcia tych pacjentów kosmetycznych do nich. Wiążą się, kształcą a budują zaufanie z tym pacjentem zanim spotkaniem spośród nim. Doskonalą doświadczenia pacjenta spośród praktyką od momentu pierwszego telefonu, który wykonują, tak aby umówić się na wizytę, aż do wizyty, konsultacji tudzież dalszych działań. Dają pacjentowi pomiar WOW przed, w trakcie, po ich procedurze. Zachęcają, że pacjent, tak aby powrócić, recenzja, odnoszą się zaś użyczać na własnych platformach społecznych, w następstwie tego inni potencjalni pacjenci odkrywają cię zaś przebyć przez swoje procesy, i oni, zbyt, powrót, recenzja, odnoszą się zaś akcji na społecznych skutkiem tego więcej pacjentów zrobić to samo a nie inaczej nadal oraz tak dalej.

Więc w tym momencie masz proces zaś schemat, jaki buduje rozpęd, toteż masz niewzruszony rzeka pacjentów kosmetycznych na autopilocie.

To zupełnie nie było ważniejsze niż teraz, aby Twoja rutyna działa podczas gdy odpowiednio naoliwiona maszyna, która prawdopodobnie utrzymać się przy życiu burze konkurencji oraz COVID i lada co innego przychodzi na krajowy sposób.

Skontaktuj się ze mną, o ile mógłbyś wykorzystać spośród pomocy w tym zakresie. Pracuję spośród chirurgami plastycznymi od momentu 20 lat zaś mogę zaoszczędzić Ci ogrom czasu, pieniędzy zaś kłopotów.