Praktyki od momentu dobrych do świetnych

Kiedy byłem w szkole biznesu, lekturą obowiązkową było „Good to Great” Jima Collinsa.

Jest owo pozycja bibliograficzna o zarządzaniu, która wyjaśnia, z jakiej przyczyny niektóre firmy dokonują skoku od czasu dobrego aż do wielkiego… oraz inne nie.

Profesor spędził tygodnie na analizowaniu tej książki spośród nami http://www.dominczak.pl studentami, atoli jest jeden rozdział, jaki jest właściwie apropos naszej branży, iż chciałem się zanim spośród wami podzielić oraz nazywa się…

Skondensowałem go bardzo, wszak oto jego sedno:

Dobre do wielkich transformacji często wyglądają kiedy dramatyczne wydarzenia gwoli tych, którzy obserwują z zewnątrz, toż są rzeczywiście organiczne, kumulujące się procesy wewnątrz, które działają przy użyciu długi czas http://www.charzewski.pl.

Oznacza to, że nie było jednego działania definiującego, kampanii reklamowej albo szczęścia, które zbudowało wielką firmę.

Zamiast tego, dobre a wielkie firmy podążały w ciągu przewidywalnym wzorcem budowania i przebijania się, jaki wymaga wysiłku, tak aby się rozkręcić, jak ciężkie koło zamachowe; niemniej jak nuże się rozkręci, nabiera rozpędu i trafia w artykuł przełomowy, jaki staje się nie do zatrzymania zaś przynosi dramatyczne rezultaty bez dodatkowego wysiłku.

Ale większość firm działa zgodnie z innego schematu… pętlica zagłady.

Zamiast akumulować impet, starają się zignorować proces budowania oraz w tym momencie przeskoczyć do punktu przełomowego, stosując jednorazowe taktyki http://www.sudnik.pl, które dają im natychmiastowe, wszak krótkoterminowe rezultaty.

Zamiast tego, otrzymują rozczarowujące wyniki, skoro nie udaje im się utrzymać spójnego kierunku, tym samym próbują innej krótkoterminowej taktyki, tak aby uzyskać natychmiastowe rezultaty a z większym natężeniem rozczarowujące wyniki zdarzają się gwoli dalszego rozczarowania, tudzież teraz są w pętli zagłady i zmierzają do katastrofy.

To samo przebieg zdarzeń się http://www.gierat.pl w praktykach chirurgii plastycznej.

Naiwne lub przeciętne praktyki gonią za krótkoterminowym zyskiem, rzucając czas, finanse oraz zasoby na wszystkie rodzaje błyszczących obiektów obiecujących świat.

Być może jest owo biznes internetowa przeprojektowanie witryny … ponownie. Lub Google AdWords, które potrzebują budżetu wielu tysięcy dolarów miesięcznie, albo katalogów, bądź mediów społecznościowych.

Próbują czegoś przy użyciu łysek czy też dwa, nie podoba się wyniki, więc skaczą spośród tego do innej strategii obiecując stanowić świętym Graalem.

Ale przenigdy nie pozostają wcale długo, tak aby być w użyciu jakąkolwiek trakcję.

Podobnie jest z doborem pacjentów.

Wiele pragmatyk chodzić po one-hit-wonder pacjenta kontra pacjenta kosmetycznego, jaki byłby zasługujący 10x ich początkowej inwestycji, jeśli umieścić plan w miejscu, iżby je pielęgnować, w następstwie tego dosłownie stają się staż „nieopłaconych ambasadorów sprzedaży.

Tak więc, wracając do koncepcji „od dobrego aż do wielkiego”, oto co robi doświadczenie odnosząca sukcesy, aby stać się wielką:

– Tworzą http://www.kocwin.pl mapę kosmetycznego planu przyciągania, konwersji i utrzymania pacjentów.
– Ustalają priorytety w zakresie budżetowania pieniędzy natomiast siły roboczej w kierunku najskuteczniejszych długoterminowych strategii, które sprawdziły się w praktyce.
– Monitorują swoje wyniki a dostrajają je na bieżąco.
– Pozostają na kursie a NIE zmieniają kierunku gwoli krótkoterminowych zysków.
– Widzą rezultaty, które nieprzerwanie się rozwijają.

Mówiąc inaczej, udane staż określają, kim są ich preferowani zaś najbardziej dochodowi pacjenci kosmetyczni; w następnej kolejności określają najlepsze sposoby przyciągnięcia tych pacjentów kosmetycznych aż do nich. Wiążą się, kształcą a budują wiara z tym pacjentem przedtem spotkaniem z nim. Doskonalą doświadczenia pacjenta spośród praktyką od pierwszego telefonu, jaki wykonują, aby umówić się na wizytę, aż do wizyty, konsultacji zaś dalszych działań. Dają pacjentowi doświadczenie WOW przed, w trakcie, po ich procedurze. Zachęcają, że pacjent, ażeby powrócić, recenzja, odnoszą się a udzielać na własnych platformach społecznych, skutkiem tego inni potencjalni pacjenci odkrywają cię a ukończyć za pośrednictwem swoje procesy, tudzież oni, zbyt, powrót, recenzja, odnoszą się tudzież akcji na społecznych więc więcej pacjentów dokonać to samo natomiast no później oraz ano dalej.

Więc obecnie masz proces natomiast schemat, który buduje rozpęd, z tej przyczyny masz sztywny strumień pacjentów kosmetycznych na autopilocie.

To w żadnym wypadku nie było ważniejsze niż teraz, żeby Twoja doświadczenie działa podczas gdy porządnie naoliwiona maszyna, która przypadkiem uchować się burze konkurencji zaś COVID i co popadnie innego przychodzi na lokalny sposób.

Skontaktuj się ze mną, jeśli mógłbyś wykorzystać spośród pomocy w tym zakresie. Pracuję spośród chirurgami plastycznymi odkąd 20 lat zaś mogę zaoszczędzić Ci bezlik czasu, pieniędzy zaś kłopotów.