Zasady prowadzenia działalności gospodarczej w zakresie chirurgii plastycznej

Aby przemykać swoją praktykę gdy opłacalny biznes, musisz być obcykanym zasady biznesu chirurgii plastycznej. Te 4 podstawowe zasady prowadzą od bólu do zysków w w dużej mierze krótszym czasie i spośród mniejszą ilością bólów głowy.

Kiedy myślisz kiedy biznesmen, tudzież nie podczas gdy chirurg, prowadzisz swoją praktykę gdy biznes http://www.maliglowka.pl. To w tym momencie nie jest ale wręcz praca, którą stworzyłeś w celu siebie. Oznacza to, iż nie bierzesz w tym momencie na swoje prawa ręka całej odpowiedzialności w ciągu generowanie przychodów. Możesz wziąć wolne oraz potem być wyposażonym zadowolenie ducha wiedząc, iż Twoja doświadczenie działa bez Ciebie. I, w końcu masz jakość czasu z rodziną.

Są owo 4 podstawowe zasady biznesu chirurgii plastycznej, ażeby skoncentrować się na:

ZASADA BIZNESOWA NR 1: PRZEKSZTAŁĆ SWÓJ PERSONEL W ZESPÓŁ GWIAZD ROCKA

Jednym z najważniejszych umiejętności, aby opanować jest przekształcić własny pracownicy w całość marzeń gwiazd rocka.

Wszystko zaczyna się od silnej wizji przywództwa…

Jednak większość chirurgów jest nic bardziej błędnego menedżerami, a istnieje istotna różnica pośrodku „przywództwem” zaś „zarządzaniem”.

Zarządzanie koncentruje się na tym, podczas gdy zdobyć pewne rzeczy, w czasie kiedy rząd kładzie podkreślenie na to, co chcę osiągnąć.

Jeśli wręcz przeciwnie „zarządzasz” swoim zespołem, owo masz ale wręcz „pracowników”. Ale http://www.mordak.pl jeżeli zapewniasz przywództwo i wizję, wówczas Twój kompleks staje się poprawny spośród TWOIM celem.

Będą żywić uczucie wykonywać pracę gwoli Ciebie a zyskiwać gwoli Ciebie pieniądze, gdyż wiedzą, gdzie zmierzasz zaś chcą być tego częścią, gdyż owo wpłynie i na ich życie.

ZASADA BIZNESU #2: STRATEGICZNY MARKETING I PLANOWANIE

Najbardziej udane chirurdzy plastyczni wiem nie szukają gorącej okazji, aby przekuć swoją praktykę. Oni są STRATEGICZNI.

Zamiast spieszyć w środku błyszczącymi obiektami, które okazują się być rozpraszaczami a pożeraczami czasu, tworzą strategiczny interes odwzorowanie oraz przyzwoicie przemyślaną machinę marketingową, która skupia się na tym, co NAPRAWDĘ przynosi http://www.ligenza.pl pacjentów natomiast dochody.

Następnie, używają cierpliwości, tak aby trzymać się planu. Zamiast pomijać z jednej okazji na drugą, pozwalają, aby ich odwzorowanie pracował w celu nich zaś przynosił stały ciek pacjentów.

ZASADA BIZNESOWA NR 3: USTAL STANDARDY, ABY NIE KONKUROWAĆ CENĄ

Zamiast rywalizować z pogromcami cen, odnosząca sukcesy biegłość ustala nowe standardy doświadczenia pacjenta, które strategicznie przyciągają „właściwych pacjentów”.

Właściwych pacjentów”, którzy są w wyższym stopniu niż szczęśliwi, że mogą zapłacić wyższą cenę wewnątrz umiejętności, wiedzę, kontakty i doświadczenie, które oferujesz.

To pacjenci, którzy wracają po więcej zabiegów kosmetycznych, bowiem uważają, że jesteś NAJLEPSZYM wyborem natomiast opowiadają o Tobie swoim przyjaciołom i rodzinie.

Sekretem jest przemiana skupienia się na tym, w jakim stopniu ta jedna postępowanie jest pikieta gwoli Ciebie vs. jaka jest wartość LIFETIME NIE TYLKO tej procedury, jednak niezliczonych innych procedur, które otrzymasz, podczas gdy chory wraca od nowa tudzież znowuż tudzież odnosi się aż do swoich przyjaciół http://www.drygalski.pl natomiast rodziny.

Jest owo długoterminowy rozbudowa staż na skroś relacje, a nie krótkoterminowe transakcje, które prowadzą do „jednego zaś drugiego”.

ZASADA BIZNESOWA NR 4: STWÓRZ PRAKTYKĘ, KTÓRĄ MOŻESZ SPRZEDAĆ ZA MILIONY

Wyobraź sobie za sprawą chwilę, iż jesteś właścicielem idealnej staż chirurgii plastycznej.

Jak iżby płeć piękna wyglądała?

Jeśli jesteś kiedy gros chirurgów, Twój kapitalny wzorzec biznesowy byłby:

Prawie całkiem zarządzany za pomocą Twój zespół
Zorganizowany oraz usystematyzowany
Wspaniałe punkt pracy, które przyciąga największe talenty
Zbudowany na zadowalaniu lojalnych pacjentów natomiast przekształcaniu ich w zagorzałych fanów
Przynosi co w żadnym wypadku dwa razy większe zyski aniżeli przeciętna w branży
Rosnący wielkość oraz konsekwentne zwiększanie osobistego bogactwa
Dać Ci pełną swobodę tudzież elastyczność
Bycie właścicielem bez bólu głowy, jaki nagminnie towarzyszy byciu właścicielem firmy.

Zasadniczo, miałbyś praktykę, aż do której spośród przyjemnością chodzisz każdego dnia i / bądź która jest atrakcyjna dla innych chirurgów, którzy mogliby ją kupić, gdybyś chciał wyjść.

NADSZEDŁ CZAS, ABY MYŚLEĆ O SWOJEJ PRAKTYCE JAK O BIZNESIE

Jeśli jesteś taki gdy większość chirurgów, twoja obecna faktyczność całkiem nie jest taka, o jakiej marzyłeś.

Przeciętny chirurg jest przepracowany. Zestresowany. Niewystarczająco opłacany. Mają cokolwiek życia wyjąwszy swoją praktyką, gdyż czują się pomijając kontrolą a martwią się o swoją praktykę 24/7.

Oznacza to, że chirurdzy nie są zadowoleni ze swojej praktyki http://www.wasyluk.pl, personelu, pacjentów albo pieniędzy, które zarabiają. Ale pozostają w biznesie, robiąc to, co wiedzą kiedy robić, jako że nie wiedzą, podczas gdy wypowiedzieć swoje problemy. Nie wiedzą, podczas gdy sprawić, iżby ich biegłość pracowała w celu nich, w przeciwieństwie do nich pracujących dla ich praktyki.

Ale oto włości wiadomość … wolno objąć te zasady biznesowe chirurgii plastycznej natomiast zainstalować sformalizowane systemy do środka swojej praktyki. Następnie, będziesz w stanie dać do obejrzenia każdemu, jaki przyniesie na w swojej praktyce detalicznie to, co jest oczekiwane.

Będziesz w stanie zaufać im, by wykonać swoją pracę prawidłowo.

Będziesz do wynajęcia od stałego, pełnoetatowego nadzoru, mikromanagementu tudzież ciągłego dawania wskazówek, co zwalnia Twój okres na przyspieszenie praktyki.