Zasady prowadzenia działalności gospodarczej w zakresie chirurgii plastycznej

Aby przemykać swoją praktykę gdy popłatny biznes, musisz znać zasady biznesu chirurgii plastycznej. Te 4 podstawowe zasady prowadzą od chwili bólu do zysków w w dużym stopniu krótszym czasie i z mniejszą ilością bólów głowy.

Kiedy myślisz kiedy biznesmen, oraz nie podczas gdy chirurg, prowadzisz swoją praktykę jak biznes http://www.maliglowka.pl. To natychmiast nie jest wręcz przeciwnie praca, którą stworzyłeś w celu siebie. Oznacza to, iż nie bierzesz w tej chwili na swoje pomocnik całej odpowiedzialności w ciągu generowanie przychodów. Możesz nadać wolne a nadal być wyposażonym spokój ducha wiedząc, że Twoja biegłość działa bez Ciebie. I, w końcu masz forma czasu z rodziną.

Są to 4 podstawowe zasady biznesu chirurgii plastycznej, by skoncentrować się na:

ZASADA BIZNESOWA NR 1: PRZEKSZTAŁĆ SWÓJ PERSONEL W ZESPÓŁ GWIAZD ROCKA

Jednym z najważniejszych umiejętności, aby najść jest odmienić swój personel w agregat marzeń gwiazd rocka.

Wszystko zaczyna się od chwili silnej wizji przywództwa…

Jednak gros chirurgów jest wprost przeciwnie menedżerami, i istnieje istotna różnica pomiędzy „przywództwem” zaś „zarządzaniem”.

Zarządzanie koncentruje się na tym, jak zdobyć pewne rzeczy, w czasie kiedy przywództwo kładzie nacisk na to, co chcę osiągnąć.

Jeśli lecz wciąż „zarządzasz” swoim zespołem, owo masz owszem „pracowników”. Ale http://www.mordak.pl o ile zapewniasz władza i wizję, w owym czasie Twój zespół staje się słuszny spośród TWOIM celem.

Będą wielbić wykonywać pracę w celu Ciebie a osiągać gwoli Ciebie pieniądze, bo wiedzą, dokąd zmierzasz oraz chcą egzystować tego częścią, gdyż owo wpłynie plus na ich życie.

ZASADA BIZNESU #2: STRATEGICZNY MARKETING I PLANOWANIE

Najbardziej udane chirurdzy plastyczni wiem nie szukają gorącej okazji, by dokonać zmiany swoją praktykę. Oni są STRATEGICZNI.

Zamiast biec wewnątrz błyszczącymi obiektami, które okazują się istnieć rozpraszaczami natomiast pożeraczami czasu, tworzą strategiczny interes mapa tudzież prawidłowo przemyślaną machinę marketingową, która skupia się na tym, co NAPRAWDĘ przynosi http://www.ligenza.pl pacjentów zaś dochody.

Następnie, używają cierpliwości, ażeby trzymać się planu. Zamiast pomijać z jednej okazji na drugą, pozwalają, żeby ich odwzorowanie pracował gwoli nich a przynosił żelazny ruczaj pacjentów.

ZASADA BIZNESOWA NR 3: USTAL STANDARDY, ABY NIE KONKUROWAĆ CENĄ

Zamiast konkurować spośród pogromcami cen, odnosząca sukcesy rutyna ustala nowe standardy doświadczenia pacjenta, które strategicznie przyciągają „właściwych pacjentów”.

Właściwych pacjentów”, którzy są w wyższym stopniu niż szczęśliwi, że mogą odpłacić się wyższą cenę za umiejętności, wiedzę, kontakty tudzież doświadczenie, które oferujesz.

To pacjenci, którzy wracają po więcej zabiegów kosmetycznych, dlatego że uważają, że jesteś NAJLEPSZYM wyborem tudzież opowiadają o Tobie swoim przyjaciołom natomiast rodzinie.

Sekretem jest metamorfoza skupienia się na tym, ile ta jedna postępowanie jest warta gwoli Ciebie vs. jaka jest walor LIFETIME NIE TYLKO tej procedury, mimo to niezliczonych innych procedur, które otrzymasz, gdy pacjent wraca apiać i znowuż a odnosi się do swoich przyjaciół http://www.drygalski.pl a rodziny.

Jest to długoterminowy zaawansowanie praktyki przez relacje, tudzież nie krótkoterminowe transakcje, które prowadzą do „jednego i drugiego”.

ZASADA BIZNESOWA NR 4: STWÓRZ PRAKTYKĘ, KTÓRĄ MOŻESZ SPRZEDAĆ ZA MILIONY

Wyobraź sobie przy użyciu chwilę, iż jesteś właścicielem idealnej staż chirurgii plastycznej.

Jak tak aby niewiasta wyglądała?

Jeśli jesteś kiedy większa część chirurgów, Twój z klasą wzorzec biznesowy byłby:

Prawie zupełnie prowadzony z wykorzystaniem Twój zespół
Zorganizowany a usystematyzowany
Wspaniałe położenie pracy, które przyciąga największe talenty
Zbudowany na zadowalaniu lojalnych pacjentów i przekształcaniu ich w zagorzałych fanów
Przynosi co w żadnym wypadku dwukrotnie większe zyski aniżeli średnia w branży
Rosnący wielkość natomiast konsekwentne zwiększanie osobistego bogactwa
Dać Ci pełną swobodę zaś elastyczność
Bycie właścicielem bez bólu głowy, kto nagminnie towarzyszy byciu właścicielem firmy.

Zasadniczo, miałbyś praktykę, do której spośród przyjemnością chodzisz każdego dnia natomiast / względnie która jest atrakcyjna w celu innych chirurgów, którzy mogliby ją kupić, gdybyś chciał wyjść.

NADSZEDŁ CZAS, ABY MYŚLEĆ O SWOJEJ PRAKTYCE JAK O BIZNESIE

Jeśli jesteś taki podczas gdy gros chirurgów, twoja obecna świat wystarczająco nie jest taka, o jakiej marzyłeś.

Przeciętny chirurg jest przepracowany. Zestresowany. Niewystarczająco opłacany. Mają odrobinę życia abstrahując od swoją praktyką, albowiem czują się abstrahując od kontrolą tudzież martwią się o swoją praktykę 24/7.

Oznacza to, iż chirurdzy nie są zadowoleni ze swojej praktyki http://www.wasyluk.pl, personelu, pacjentów czy też pieniędzy, które zarabiają. Ale pozostają w biznesie, robiąc to, co wiedzą kiedy robić, bowiem nie wiedzą, kiedy unieważnić swoje problemy. Nie wiedzą, podczas gdy sprawić, tak aby ich doświadczenie pracowała gwoli nich, w przeciwieństwie aż do nich pracujących gwoli ich praktyki.

Ale oto dobra wiadomość … można ogarnąć te zasady biznesowe chirurgii plastycznej oraz zainstalować sformalizowane systemy do środka swojej praktyki. Następnie, będziesz w stanie zademonstrować każdemu, jaki przyniesie na w swojej praktyce wnikliwie to, co jest oczekiwane.

Będziesz w stanie uwierzyć im, ażeby uskutecznić swoją pracę prawidłowo.

Będziesz wolny od stałego, pełnoetatowego nadzoru, mikromanagementu oraz ciągłego dawania wskazówek, co zwalnia Twój Chronos na przyspieszenie praktyki.